קקאו בר קיימא, אושר לאורך כל הדרך 

מאז 1 באוקטובר 2021 , אנו בלאונידס משתמשים בקקאו מאושר להכנת השוקולדים שלנו, דהיינו קקאו שקיבל אישור ומיוצר עפ”י אמות מידה המחייבות לשמירה על פרנסה ראויה של המגדלים ועל תרומה למשבר האקלים. מבחינתנו זהו מעבר הגיוני לחלוטין, בעיקר בהתחשב בכך שמאז 1913 אנו שואפים ליצור רגעי אושר שוקולדיים שיהיו נגישים לכולם.

הודות להסמכה זו, שופרו תנאי החיים והעבודה של 2,450 חוות קקאו ובני משפחותיהם ברחבי העולם.

על ידי עידוד למתן שכר הוגן ויציב למגדלים, אנו, בדרכנו שלנו, תורמים את חלקנו הצנוע בבניית עולם טוב יותר לאנושות ולכדור הארץ.

כדי לעמוד בהבטחותינו החד משמעויות להנגיש לכולם את השוקולדים של לאונידס, אנו סופגים את כל העלויות הכרוכות בהתחייבות זו לקקאו בר-קיימא מבלי להעלות את מחירי השוקולד לצרכנים שלנו.

קצת מספרים

מדי שנה לאונידס רוכשת לא פחות מ-5,000 טון שוקולד כדי לייצר את מגוון הפינוקים הטעימים, שמתאים ל:

3,000 טון
של ייצור
פולי קקאו מדי שנה

המיוצרים על ידי
2,450
חוות קקאו ברחבי העולם

הנפרשת על פני
8,526 דונם של קרקעות
לגידול פולי קקאו

שלוש תוויות, רוח ירוקה אחת


תוכניות הקיימות של Rainforest Alliance ושל Cocoa Horizons מציעות ערבויות מצוינות לייצור קקאו בר קיימא. זו הסיבה שבחרנו להירשם אליהן ממש בתחילת התהליך.

שתי תוויות אלו נועדו לשפר את רמת החיים של מגדלי הקקאו בעזרת שיפור איכות ותפוקת הייצור שלהם, להגן על ילדים ולמנוע כריתת יערות.

במקביל, חתמנו על אמנת Beyond Chocolate, יוזמה בלגית המחייבת את המשתתפים להילחם באופן פעיל נגד כריתת יערות ולהציע הכנסה ראויה למגדלי הקקאו.

פועלים למען עולם טוב יותר


הבחירה בקקאו בר-קיימא היא חלק מהרצון שלנו לשים בראש סדרי העדיפויות שלנו את האנושות והסביבה.

 

זהו אינו חזון חדש, והוא הולך ויילך איתנו לטווח ארוך. כיום, למשל, כל קופסאות הקרטון בהן נארז השוקולד שלנו מאושרות על ידי ארגון איכות הסביבה FSC, וכמובן שהן גם ניתנות למחזור. אנו עובדים יום יום כדי למען עולם טוב יותר על ידי בחירה מודעת של כל המרכיבים והמוצרים שלנו כך שתשרת את החזון שלנו ככל האפשר

וכשמדובר בקיימות, אנו שופעים רעיונות כשהשלב הבא: מארזים ותיקים העשויים מחומרים המכבדים עוד יותר את הסביבה.

שוקולד בר -קיימא ... באותו מחיר 


מכיוון שאנו מחויבים לכך שכל השוקולדים של לאונידס יהיו נגישים לכל, אנו סופגים את כל העלויות הכרוכות במחויבות זו לקקאו בר-קיימא מבלי לעלות את המחירים.

כשאתם מפנקים את עצמכם בשוקולד שלנו, אתה תורמים לא רק למצב הרוח הנעים שהוא ישרה עליכם, אלא גם לעתיד שמכבד יותר את כדור הארץ שלנו, ואת הכיס שלכם..

למותר לציין כי הסטנדרטים האיכותיים שלנו גבוהים מתמיד ואנחנו ממשיכים להציע לכם שוקולדים המיוצרים עם 100% חמאת קקאו טהורה, ללא שמן דקלים וחומרים באיכות גבוהה.

קקאו בר-קיימא יהיה מקור השראה בלתי נדלה לייצור שוקולד עבור השוקולטיירים המומחים שלנו, ששמחים ונלהבים לעבוד עם חומר הגלם יוצא הדופן הזה.