ריכזנו עבורכם שאלות נפוצות אשר עשויים לעניין אתכם

באיזו טמפרטורה יש לשמור את השוקולד?

על פי הוראות היצרן יש לשמור את השוקולד בטמפרטורה של 15-18 מעלות צלזיוס, ולא במקרר הביתי הרגיל. ניתן לאחסן את השוקולד במקרר יינות המותאם לטמפרטורה זו או במקום אחר בבית שאינו חשוף לשמש ישירה ואינו קרוב לסביבת המטבח ולמכשירי חשמל הפולטים חום. במידה ואין באפשרותכם לאחסן את השוקולד בתנאים אידיאליים תוכלו לאחסן אותו אצלנו בחנות עם סיום הרכישה ועד למועד בו תרצו למסור אותו כמתנה.

האם ניתן להשאיר את השוקולד ברכב?

בפירוש לא! גם לא למספר דקות בלבד. את מוצרי השוקולד שנרכשו אצלנו אין להשאיר ברכב שאינו מונע וממוזג גם לא למספר דקות וגם לא בימות החורף הקרים. ברכב סגור ולא ממוזג יש את "אפקט החממה" אשר יגרום לשוקולד להיהרס באופן מידי.

מה כוללת עלות המשלוח?

המשלוחים שלנו מבוצעים בשיטת "door to door" . השליח יוצא מהסניף שלנו ישירות אל הכתובת המוזמנת. בנוסף, השליחויות שלנו מבוצעות על ידי אמצעי קירור השומר על טריות השוקולד. לכל משלוח ניתן להוסיף גם צידנית בתשלום סמלי.

היכן ניתן לרכוש את השוקולד?

ניתן לרכוש את מארזי השוקולד שלנו דרך האתר ולהזמין שליחות בתשלום עד הבית, או לאסוף אותם באחד מסניפי הרשת שלנו: ברמת השרון, בקניון רמת אביב, או באבן גבירול בתל אביב. פרטים נוספים על הסניפים שלנו תוכלו למצוא בעמוד סניפים.

האם מוצרי השוקולד כשרים?

מאחר וחנויות הרשת שלנו אינן כשרות, מארזי השוקולד הכשרים נארזים במרכז הלוגיסטי הכשר והם כשרים חלבי לאוכלי אבקת חלב נוכרי ובאישור הרבנות הראשית לישראל. תיאום קבלת מארז כשר היא בהתאם למלאי ובהזמנה מראש ויכולה להגיע עד 3 ימי עסקים.

היכן מיוצר השוקולד?

שוקולד Leonidas מיוצר בבריסל (בלגיה) ומיובא לארץ בתדירות גבוהה על מנת לשמור על טריותו.

היכן אוכל לראות את סוגי הפרלינים?

בעמוד קטלוג פרלינים ניתן לראות את סוגי השוקולד והפרלינים השונים וגם להוריד את תפריט הפרלינים להדפסה ביתית.

לאן ניתן לשלוח קורות חיים?

אם אתם מעוניינים להצטרף לנבחרת המתוקה שלנו והיות חלק ממשפחת לאונידס ישראל ניתן לשלוח קורות חיים במייל ל info@leonidas.co.il

במידה ועדיין יש לכם שאלות נשמח שתיצרו עמנו קשר
לחצו כאן ליצירת קשר