שאלות ותשובות

יש לכם שאלות על המוצרים שלנו? לנו יש את כל התשובות...

על פי הוראות היצרן יש לשמור את השוקולד בטמפרטורה של 15-18 מעלות צלזיוס, ולא במקרר הביתי הרגיל. ניתן לאחסן את השוקולד במקרר יינות המותאם לטמפרטורה זו, או במקום אחר בבית שאינו חשוף לשמש ישירה ואינו קרוב לסביבת המטבח ולמכשירי חשמל הפולטים חום. במידה ואין באפשרותכם לאחסן את השוקולד בתנאים אידיאליים, תוכלו לאחסן אותו אצלנו בחנות עם סיום הרכישה ועד למועד בו תרצו למסור אותו כמתנה.

בפירוש לא! גם לא למספר דקות בודדות. את מוצרי השוקולד שנרכשו אצלנו אין להשאיר ברכב שאינו מונע וממוזג, לא למספר דקות וגם לא בימות החורף הקרים. ברכב סגור ולא ממוזג יש את “אפקט החממה” שיגרום לשוקולד להיהרס באופן מידי.

המשלוחים שלנו מבוצעים בשיטת “door to door” . השליח יוצא מהסניף שלנו ישירות אל הכתובת המוזמנת. בנוסף, השליחויות שלנו מבוצעות על ידי אמצעי קירור השומר על טריות השוקולד. לכל משלוח ניתן להוסיף גם צידנית בתשלום סמלי.

ניתן לרכוש את מארזי השוקולד שלנו דרך האתר ולהזמין שליחות בתשלום עד הבית, או לאסוף אותם באחד מסניפי הרשת שלנו: ברמת השרון, בקניון רמת אביב, או באבן גבירול בתל אביב. פרטים נוספים על הסניפים שלנו תוכלו למצוא בעמוד סניפים.

מאחר וחנויות הרשת שלנו אינן כשרות, מארזי השוקולד הכשרים נארזים במרכז הלוגיסטי הכשר והם כשרים חלבי לאוכלי אבקת חלב נוכרי ובאישור הרבנות הראשית לישראל. תיאום קבלת מארז כשר היא בהתאם למלאי ובהזמנה מראש ויכולה להגיע עד 3 ימי עסקים.

שוקולד Leonidas מיוצר בבריסל (בלגיה) ומיובא לארץ בתדירות גבוהה על מנת לשמור על טריותו.

בעמוד קטלוג פרלינים ניתן לראות את סוגי השוקולד והפרלינים השונים וגם להוריד את תפריט הפרלינים להדפסה ביתית.

אם אתם מעוניינים להצטרף לנבחרת המתוקה שלנו ולהיות חלק ממשפחת לאונידס ישראל, ניתן לשלוח קורות חיים במייל ל [email protected]

יש לכם עוד שאלות? צרו איתנו קשר