חווית שוקולד מענגת באיכות סופר מוקפדת

100% חמאת קקאו טהורה


אנחנו בלאונידס משתוקקים לספק לכם חווית שוקולד שכולה עונג צרוף וטהור. זו הסיבה שבתהליך הייצור, המאסטר שוקולטיירים שלנו משתמשים אך רק ב-100% חמאת קקאו טהורה. כי כבר יותר מ-100 שנה כולם יודעים – שוקולד מחמאת קקאו טהורה משפר משמעותית את מצב הרוח שלכם, ופרלין לאונידס אחד קטן יגרום לכם אושר גדול בפה ובלב…

בלגיה 1913

 


כיאה לשוקולד בלגי אמיתי, שוקולד לאונידס מיוצר כולו ב…בלגיה. השוקולטיירים המומחים שלנו מכבדים את המסורת ארוכת השנים ואת הידע העצום שצברנו בייצור שוקולד, ומשתמשים אך ורק במרכיבים הטובים ביותר שיש, כולל חומר הגלם הכי חשוב בתהליך – המון אהבה טהורה. בין אם תטעמו אותם בפריז או בלונדון, באתונה או בישראל – תמיד תחכה לכם בדיוק, אבל בדיוק, אותה חווית טעמים מענגת וסופר איכותית ומוקפדת

ללא שמן דקלים

 


אם יש משהו שהשוקולטיירים שלנו אוהבים יותר משוקולד, זה שוקולד איכותי! האובססיביות שלהם ליצור מוצרים איכותיים גורמת להם לדרוש לעבוד אך ורק עם חמאת קקאו טהורה. כך שבפרלינים שלנו לא תמצאו אף לא טיפה של שמן דקלים. זה מעצים את הטעם לרמות אחרות של עונג, וגם נפלא לשמירה על כדור הארץ!

קקאו בר קיימא


בייצור הפרלינים שלנו, אנחנו בלאונידס, מקפידים הקפדה יתרה לבחור רק בקקאו בר-קיימא. ואיך אפשר שלא, כשהמטרה שלנו היא ליצור רגעים של אושר לכולם, כן כן, גם לטבע!

אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם ארגוני איכות סביבה, כמו Rainforest Alliance, חורטים על דגלנו ערכי קיימות בלתי מתפשרים ועובדים על כמה מהמוצרים שלנו גם בשיתוף עם ארגון חקלאי הקקאו Cocoa Horizons .

בכך אנו רוצים להבטיח שהשוקולד שלנו יועיל לא רק ללקוחות שלנו, אלא גם למגדלי הקקאו, שבלעדיהם השוקולד לא היה קיים, וגם לאיכות הסביבה.

בפועל, אם ניקח בחשבון את כמויות הקקאו בר הקיימא שאנו רוכשים מדי שנה מהחקלאים הנהדרים שלנו, אנו מסייעים לשפר את תנאי העבודה ואת איכות החיים של יותר מ-2,000 משפחות מגדלי קקאו, החיים בעיקר באפריקה.